O BROWARZE Kilka rzeczy, które powinieneś o nas wiedzieć i sprawdź czym zajmujemy się na dzień. Dla Was.

TROCHĘ O NAS...

Jesteśmy pierwszym browarem kontraktowym na Górnym Śląsku. Chcemy pokazać, że region, z którego pochodimy to nie tylko zamknięte kopalnie i zalane szyby. To są ludzie z pasją, którzy mogą coś zaoferować. Chcemy też pokazać, że na Górnym Śląsku mimo że nie dzieje się zbyt dobrze, można coś zrobić ze swoim życiem. Nie trzeba wyjeżdżać do Anglii czy Irlandii. Można zostać tutaj, tylko trzeba mieć pasję i chęci.

Piwo kraftowe to dla nas styl życia- przekraczanie granic, wolny umysł, ciekawi ludzie, wolność…
Chcemy również pokazać, że piwo nie musi być wysokoodfermentowanym eurolagerem, który nie smakuje nikomu. Staramy się robić piwa wyraziste łącząć różne style. Nie uciekamy również od tradycji stąd w naszym portfolio można znaleźć interpretacje klasycznych styli.

Piwo kraftowe to dla nas styl życia- przekraczanie granic, wolny umysł, ciekawi ludzie, wolność…

Dlatego też jesteśmy otwarci na współpracę i organizację wspólnych imprez. Jak do tej pory udało się nam współpracować z m.in. marką NewBallance Polska, zespołem Pokahontaz, marką Tattoo Konwent czy też objąć patronat nad koncertem zespołu Oberschlesien wraz z Adamem Sztabą w Operze Śląskiej.

Alex SOLIK


Odpowiedzialny za sprawy techniczne, naprawy sprzętu, sprawy kontrukcyjne- po porstu złota rączka. Piwowar domowy od 2010r.

Mateusz BORTEL
Sales & Brand Manager / dystrybucja@browar-kraftwerk.pl


Potrzebujesz piwa? Gdzieś zniknęła paleta? Masz pomysł na ciekawą akcję? Chcesz właśne piwo? Nie ma sprawy- tym właśnie zajmuje się Mateusz- sprzedaż, dystrybucja, akcje marketingowe, organizacja eventów..

Paweł SOLIK


Od 2006r. piwowar domowy (jeden z pierwszych piwowarów domowych na Górnym Śląsku), członek PSPD (Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych). To właśnie od odpowiada za wszystkie piwa, które wyszły z naszej stajni- od receptury aż po rozlew..

© Copyright 2015 Browar Kraftwerk. Wszelkie prawa zastrzeżone.